قابلیت لوله و اتصالات اینگل در شناسایی حیوانات موذی

لوله های چدنی و لوله های فولادی گالوانیزه و لوله و اتصالات اینگل به ندرت در ساخت و سازهای جدید گنجانده می شوند، اگرچه معمولاً در خانه های ساخته شده در اوایل قرن بیستم یافت می شوند.

با این حال، لوله های لوله کشی چدنی بسیار بادوام هستند و امروزه برای بخش هایی از سیستم های توزیع آب مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله های چدنی معمولاً به عنوان لوله های فاضلاب یا سایر اهداف زهکشی استفاده می شدند. محبوبیت آنها تا حد زیادی ناشی از این واقعیت است که آنها در برابر حرارت مقاوم هستند و صدای حرکت آب را کاهش می دهند.

متأسفانه لوله های چدنی مستعد زنگ زدگی و خوردگی هستند. با گذشت زمان، این بر توانایی آن برای حفظ یک منبع آب تمیز تأثیر می گذارد. این نوع لوله ها تا حد زیادی با لوله های مسی یا PEX در تعمیرات لوله کشی مسکونی جایگزین شده اند.

لوله

انواع مختلف لوله لوله کشی برای مقاصد مختلف در نظر گرفته شده است. برای یک شغل موفق به عنوان یک متخصص لوله کشی، باید بدانید که از کدام یک برای سیستم های لوله کشی خاص استفاده کنید.

همه چیزهایی را که باید در مورد لوله کشی در سازه های مسکونی، تجاری و صنعتی بدانید با برنامه مدرک کاردانی ما در فن آوری لوله کشی و گرمایش بیاموزید.

دانش آموزان با تئوری و شیوه های اولیه گرمایش و لوله کشی آشنا می شوند و تجربه عملی را در یک محیط آزمایشگاهی دریافت می کنند.

پنج نوع اصلی از مواد لوله لوله کشی وجود دارد که امروزه هنوز مورد استفاده قرار می گیرند: مس، فولاد گالوانیزه، پلی وینیل کلراید (PVC)، اکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS) و پلی اتیلن متقاطع (PEX).

پلی وینیل کلرید کلر (CPVC) نیز استفاده می شود. این نوع لوله لوله کشی را می توان با افزودن کلر به لوله های پی وی سی ایجاد کرد. این به مواد عملکرد دمای بالاتر و مقاومت در برابر آتش و خوردگی را بهبود می بخشد.