کشف پلاسکو در اصفهان از قرن هفتم میلادی توسط مرد مسیحی

این ظروف پلاسکو در اصفهان ضمن اینکه ظرفیت نگهداری بالایی دارند، بسیار سبک هستند و در صورت خالی بودن به راحتی قابل جابجایی هستند و این را می توان یکی از دلایل محبوبیت این ظروف دانست.

از سطل های پلاستیکی 20 لیتری پلاسکو در اصفهان می توان برای بسته بندی مواد شیمیایی و مواد غذایی و همچنین از انواع سطل ها برای نگهداری محصولات خانگی مانند ماست و شیر استفاده کرد.

از سطل پلاستیکی 20 لیتری نیز برای نگهداری مایعات مختلف مانند آب میوه، آب، بنزین، روغن، مایعات شیمیایی استفاده می شود.

با توجه به اینکه این سطل ها حجم بالایی دارند بنابراین نمی توان به راحتی مایعات را خارج کرد و استفاده کرد. بدنه این سطل ها …. به طوری که مایعات داخل آن به راحتی تخلیه شود که به آن 20 لیتری می گویند.

ظروف

سطل های پلاستیکی 100 لیتری پلاسکو در اصفهان یا همان بشکه های پلاستیکی به دلیل ظرفیت بالا کاربرد صنعتی بیشتری دارند.

این سایز از سطل پلاستیکی پلاسکو پلی اتیلن مرغوب ساخته شده و از استحکام و دوام بالایی برخوردار است.

مصرف ظروف پلاستیکی 100 لیتری پلاسکو را می توان برای نگهداری آب آشامیدنی و مایعات و همچنین نگهداری محصولات صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، رنگ و… نام برد. نیز استفاده می شود.

بشکه های پلاستیکی 100 لیتری پلاسکو در انواع رینگ دار، چندلایه با درب های مختلف تولید و عرضه می شود که همگی در قیمت این بشکه ها تاثیرگذار هستند.

یکی از پرمصرف ترین ظروف برای بسته بندی ظروف پلاستیکی 20 لیتری پلاسکو در اصفهان است زیرا ظرفیت نگهداری بالایی دارد و محصولات تا 20 لیتر را می توان به راحتی بسته بندی و نگهداری کرد و به همین دلیل در صنعت بسته بندی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

این ظروف پلاستیکی پلاسکو در اصفهان ضمن اینکه ظرفیت نگهداری بالایی دارند، بسیار سبک هستند و در صورت خالی بودن به راحتی قابل جابجایی هستند و این را می توان یکی از دلایل محبوبیت این ظروف دانست.